Statyk Wydział Medale WBMiZ

Polski
Tekst: 

Wykaz osób, firm i instytucji uhonorowanych
Medalem Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania

Medal wręczany jest osobom, firmom i instytucjom, które w szczególny sposób wspierają Wydział, współpracują z nim i z zaangażowaniem pracują na jego rzecz. Każdy medal jest niepowtarzalny, bowiem na rewersie wygrawerowano kolejny jego numer.

1. BARBACKI Andrzej
2. BOBROWSKI Dobiesław
3. BROCK Mieczysław
4. CEMPEL Czesław
5. CZARNECKI Jerzy
6. DARLEWSKI Jan
7. ENGEL Zbigniew
8. FELD Mieczysław
9. GAWROŃSKI Józef
10. GÓRNY Zbigniew
11. HARASYMOWICZ Jan
12. JONIAK Stefan
13. KACALAK Wojciech
14. KOCH Jan
15. MARCHELEK Krzysztof
16. MARKOWSKI Tadeusz
17. OLSZAK Wiesław
18. RADKOWSKI Stanisław
19. RATAJCZYK Eugeniusz
20. RUT Tadeusz
21. SPUR Günter
22. STEFANIAK Jarosław
23. TULISZKA Edmund
24. WIECZOROWSKI Kazimierz
25. WOJCIECHOWICZ Bolesław
26. ŻEBROWSKI Henryk
27. H. CEGIELSKI – POZNAŃ S.A.
28. Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
29. Jafo – Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.
30. DALKIA Termika– Zespół Elektrociepłowni Poznańskich S.A.
31. Odlewnia Żeliwa „Śrem” S.A.
32. Wavin Metalplast – Buk Sp. z o.o.
33. FERREX Sp. z o.o. – Odlewnia żeliwa Poznań
34. SOBCZYŃSKA – KOŃCZAK Zofia
35. WIŚNIEWSKI Stanisław
36. BERCZYŃSKI Stefan
37. BOSZKO Jerzy
38. BRASZCZYŃSKI Janusz
39. GRABCHENKO Anatoly Ivanovich
40. HESSELBACH Jürgen
41. KACZMAREK Jan
42. KRAUSE Frank – Lothar
43. MACIEJNY Adolf
44. MICHALSKI Ryszard
45. OCZOŚ Kazimierz
46. SUCHY Józef Szczepan
47. WROTNY Lucjan Tadeusz
48. WRÓBEL Jerzy
49. ZARZYCKI Maciej
50. ŻYCZKOWSKI Michał
51. GROBELSKA Ewa
52. HEJMANOWSKI Jerzy
53. KAPITAŃCZYK Bronisława
54. KOSZLA Bogusław
55. KRAJEWSKI Stefan
56. LEJWODA Adam
57. SZAFRAŃSKI Zdzisław
58. STARCZEWSKA – MATERNIAK Alina
59. TWARDOSZ Grzegorz
60. RYŻKIN Anatoly
61. BOKOV Anatoly Ivanovich
62. SZALA Józef
63. PILARCZYK Jan
64. KARPIŃSKI Tadeusz
65. BURAKOWSKI Tadeusz
66. TICHKIEWITCH Serge
67. SHPITALNI Moshe
68. BERNARD Alain
69. WEISS Zenobia
70. PIWOWAREK Jolanta
71. CHAJDA Jan
72. ŁAWNICZAK Andrzej
73. SZWEYCER Michał
74. JURGA Jan
75. LEDA Henryk
76. MATERNIAK Jan
77. KNOSALA Ryszard
78. ADAMCZAK Stanisław
79. GAWLIK Józef
80. ŁUNARSKI Jerzy
81. BALAWENDER Andrzej
82. CHLEBUS Edward
83. KOLLEK Wacław
84. KOSMOL Jan
85. LATOŚ Hubert
86. MAZURKIEWICZ Adam
87. PRZYBYLSKI Włodzimierz
88. Famot Pleszew Sp. z o.o.
89. PHOENIX CONTACT Wielkopolska sp. z o.o. (Nowy Tomyśl)
90. Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp. k. (Tarnowo Podgórne)
91. Aesculap Chifa Sp. z o.o. (Nowy Tomyśl)
92. JURKOWSKI Bolesław
93. BARTCZAK Stanisław
94. KAWALEC Mieczysław
95. ZIELNICA Jerzy
96. PRZYŁĘCKA Małgorzata
97. SZYC Wacław
98. SANTAREK Krzysztof
99. SIENIAWSKI Jan
100. DEMBECKA Władysława
101. KAWCZYŃSKI Wacław
102. KUJAWSKI Mieczysław
103. ŁYBACKA Krystyna
104. MANTURA Władysław
105. MERKISZ Jerzy
106. MUSIELAK Ryszard
107. NAPIERAŁA Janusz
108. WEISS Edmund
109. NOWACKA Anna
110. PACHOLSKI Leszek
111. SEKULSKI Zygmunt
112. SZMAUS Edward
113. TOMASZEWSKI Zbigniew
114. NAZAR Ryszard
115. BANASZAK Zbigniew
116. BORTKIEWICZ Paweł
117. KRUSZYŃSKI Mirosław
118. BIELIŃSKI Marek
119. ŚWITOŃSKI Eugeniusz
120. WALKOWIAK Elżbieta
121. WIŚNIEWSKA-WEINERT Hanna
122. WOJCIECHOWSKI Krzysztof
123. BROWN Christopher
124. MATHIA Thomas
125. Blachy Pruszyński Sp. z o.o.
126. Fabryka Armatur „Swarzędz” Sp. z o. o.
127. Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. (Warszawa)
128. Ruukki Polska Sp. z o.o.
129. STER Sp. z o. o. (Poznań)
130. WIX-FILTRON Sp. z o.o. (Gostyń)
131. BRANOWSKI Bogdan