Data wydarzenia

Poznański Salon Maturzystów 2022

TUTAJ zarejestrujesz się na wizytę w laboratoriach Politechniki Poznańskiej 


22-23 września 2022 roku odbędzie się Poznański Salon Maturzystów. Gospodarzem wydarzenia będzie Politechnika Poznańska, a najważniejszym adresem w tych dniach dla uczniów szkół średnich w województwie wielkopolskim będzie ul. Piotrowo 2 (Centrum Wykładowe PP). W trakcie Salonu dowiesz się jaką ofertę kształcenia na rok akademicki 2023/2024 przygotowały także inne uczelnie oraz jak będzie wyglądała przyszłoroczna matura.

Politechnika Poznańska z kolei otwiera dodatkowo w tych dniach wszystkie swoje laboratoria. Jeśli chcesz zostać inżynierem, który jest rozchwytywany na rynku pracy, wybierz jeden z ponad trzydziestu oferowanych przez nas kierunków studiów. A podczas Salonu Maturzystów przekonaj się, dysponujemy znakomitą kadrą i bazą dydaktyczną, by Cię do tego przygotować.

TU znajdziesz link do Poznańskiego Salonu Maturzystów.

Droga Maturzystko, Drogi Maturzysto!

W trosce o komfort wizyty uczniów w Politechnice Poznańskiej, którzy chcą zobaczyć nasze laboratoria i dowiedzieć się między innymi dlaczego samolot się wznosi, skąd się bierze prąd, na czym polega druk 3D i ile waży samochodowy silnik, przygotowaliśmy specjalny link rejestracyjny, który znajdziesz TUTAJ. Został też wysłany do szkół średnich w całym województwie. Spytaj swojego wychowawcę.

plakat2